Huda Beauty The New Nude Eye Shadow Palette šešėlių paletės apžvalga

by - 06:00


Naujai į prekybą išleidžiamos akių šešėlių paletės dažniausiai visada susilaukia daugiau dėmesio ir apkalbų negu daugelis kitų priemonių :) Įtariu, kad pamačius naują Huda Beauty The New Nude Eye Shadow Palette šešėlių paletę ir jūs arba įsimylėjot arba ji jums nepatiko. Man nutiko pirmas variantas. Ji pasirodė tiesiog purrrfect - be galo graži, švelni ir tobulų spalvų, nes prigesintus rausvus atspalvius ir nude spalvas beveik ir tenaudoju. Ir nors Huda Beauty produktai niekad manęs nedomino, bet šią paletę stvėriau iš karto lapkričio 1d., kai tik ji pasirodė pardavime. Gal tą patį padarėt ir kai kurios iš jūsų, nes paletė buvo išparduota per valandas, o ir visada smagiau įsigyti iš karto :) Bet jei kažkas suabejojot ar netyčia nematėt, tai ši apžvalga kaip tik jums.


Pati paletė gana nemaža, iš tvirto kartono, bet slidi, galbūt dengta plastiku, nes labai lengvai nusivalo, vienu žodžiu kokybė yra, visi šešėliai sudėti lygiai. Grožis - subtilus reikalas, čia viršelį kaip visuomet puošia pati Huda, švelniai holografiniai užrašai kur spalvos bėgioja ir keičiasi priklausant nuo apšvietimo ir kampo. Yra ir didelis veidrodis, kuris visuomet puikus priedas.
Ir štai - paletėje 18 spalvų, kurios traukia akį net penkiom skirtingom tekstūrom bei šilta-šalta tonų žaidimu. 10 šešėlių čia matiniai, velvetinio švelnumo, suformuluoti su alaviju ir kokosų aliejumi, kad būtų sviestiškesni ir lengvai sklaidytųsi. Žinoma, matiniai šešėliai dažniausiai būna sausesni, šiurkštesni už blizgius, tad neišimtis ir šie, bet visi gerai pigmentuoti ir lengvai dirbasi, nėra labai birūs. Paletėje yra nuostabiai gražūs 4 multi-reflektyvūs šešėliai. Juos ryškiai paletėje matote iš didelių reflektyvių dėmelių, kurios duoda duo-chrome efektą. Šie šešėliai nuostabūs, nes iš pažiūros tai tik auksinis ar rausvas šešėlis, bet įsidėmėjus matosi net violetinių, geltonų, žalių ir kitų spalvų mini blizgučių. Super kreminiai, metališki, šlapio efekto, jau šie tai tikrai kaip sviestas dengiant pirštu. Šepetėlis, ypač puresnis, pačio pigmento paima mažai, labiau dengiasi blizgučiai, bet kartais norisi ir tokio efekto.  


Palėtėje yra ir viena kreminė spalva, tiksliau maskuoklis - jį galima naudoti kaip bazę šešėliams. Ir nors jis turėtų suintensyvinti šešėlių spalvas, jo kolkas neprisijaukinau. Vienais kartais kaip ir nieko, kitais kartais ne. Yra linkęs atrodyti sausokai, sklaidosi tik pirštu, nes šepetėliu dengiasi nelygiai, kartais su juo šešėliai atrodo net blogiau, tarsi sušoka į kai kurias vietas. 


Paletėje ir du ypatingi, ryškūs šiek tiek spausti blizgučiai. Jie su inovatyviais silikonais ir klijais kartu. Šių formulė ypatingai minkšta, puri, pirštu spaudžiant net įdumba. Pirštu persiduoda ant voko labai blogai - dalis lieka prilipę prie piršto, kita dalis plėmais. Tad dengti ant voko tik plokščiu šepetėliu ir tapšnojant, tuomet dengiasi super. Jie itin efektingi, super blizgantys kaip ir palaidi blizgučiai. Man tik gaila, kad abi spalvos pakankamai vienodos ir labai tamsios-ryškios, tad kasdienybėje kur jas panaudoti neturiu. O paskutinė viena spalva apibūdinama kaip pressed pearl - ji labiau satininė švytinti nei blizgi blizgi. 


Iš dalies aš pati svarsčiau ar tikrai šios paletės man reikia, ar naudosiu, ir svarbiausia, ar nebus ji per rožinė. Daug youtuberių gavusių paletę iš anksčiau išsidažė pačiomis ryškiausiomis spalvomis, kai paprastam žmogui labiausiai lošia neutralesnės spalvos. Visgi, dengiant ant vokų puriu šepetėliu spalvos nelieka tokios intensyvios. Bet jei jums nepatinka ar netinka rausvi tonai, nors čia jie ir varijuoja nuo uogų tonų iki prigesintų vario ir net pilkšvai purvinų spalvų, tai tuomet ši paletė akivaizdžiai nebus jums :) Sudėtis yra pažymėta ant išorinės pakuotės - dėžutės, kadangi beveik kiekvienos spalvos sudėtis išvardinta atskirai ir jos pakankamai skiriasi vienos nuo kitų, todėl kaip visuomet su tokiais šešėliais sudėčių nenagrinėsiu. Bet čia nėra pigiosios šešėlių sudedamosios dalies talko, jokių mineralinių aliejų, parabenų ir panašių pigių, prastų ingredientų.


Bendras šešėlių svoris - 19.7g, tad apytiksliai vieno ~1.1g. Pati paletė pagaminta Dubajuje ir galioja 12 mėnesių nuo atidarymo. Kaina kaip ir visų Huda Beauty palečių 56£ (~65.3€). Ji jau grįžusi į prekybą, tad parsisiųsti galima iš cultbeauty.co.uk kur visada siunčia per kurjerį, nemokamas registruotas siuntimas nuo 40£, siunta ateina per 5-12 dienų.


Man labai patinka jog dauguma spalvų paletėje netamsios ir svarbiausia, kad visos 18 puikiai derinasi tarpusavyje, tad atsidarius paletę nereikia sukti galvos ką su kuo derinti ir yra kuo dažytis kasdienai. Vienintelis minusas, kad yra kelios spalvos, kurios ant akių atrodo beveik identiškai. O šiaip paletė tikrai puiki ir ne vien super estetiškai graži, o ir kokybiškai veikianti jei tik mokėsit naudotis. O dėl spalvų, kaip jau rašiau, šią paletę arba įsimylėsit arba ne :) Man va labai prilipo ❤

★ sužinok apie naujus įrašus pirma ⇢ sek instagram ir facebook
Besame ❤

You May Also Like

0 komentarai (-ų)