Netikę ir nepatikę produktai / Physicians Formula, MAC, ..

by - 06:00


Niekada nežinau kaip tokius įrašus užvardinti, nes realiai produktai apie kuriuos pasakosiu yra ir nuvylę ir netikę, tie, kurių tikrai nepirkčiau antrą kartą ir panašiai. Bet, kad ir koks tas pavadinimas, manau esmė bus ta pati :) Lengvinuosi darbą sau ir jums, nes vietoj dešimties atskirų neigiamų apžvalgų, viską trumpai sukraunu į vieną įrašą. Tai ir eikim prie reikalo!


Pradedu nuo Eo Lab Keratin šampūno, kuris prieš keleta mėnesių išleistas tapo kiek populiarus. Jų šampūnai man patinka dėl pakankamai natūralios ir saugios sudėties, toks yra ir šis, tačiau jau po pirmo plovimo pradėjo labai niežtėti galvos odą, o tęsiant naudoti net atsirado pleiskanų, ko pas mane nebuvo metų metus. Pakeitus šampūną viskas susitvarkė, bet nežinau kuo jis taip mano galvos odai netiko. Tiesa, kvepia taip vynuogiškai, tad ir kvapas man nelabai patiko.


Nusipirkti puikų naują tušą man beveik neįmanoma misija, nes 80% tušų, kuriuos nusiperku arba nepatinka arba erzina akis. Tarte Tarteist tušo mini dydis buvo rinkinuke, kurį pirkau dėl kitų priemonių, bet iš karto buvau beveik garantuota, kad jis man nepatiks. O tą žinojau dėl šepetėlio tipo :) Man patinka ne silikoniniai ir su daug daug šerelių, o čia buvo visiška priešingybė. Blakstienoms nedarė beveik nieko, tik patamsino. 

Kitas tušas į kurį jau dėjau daug vilčių - Physicians Formula Killer Curves. Čia jau šepetėlis mano skonio ir tiesiai į dešimtuką! Pirkau JAV kai tik pasirodė, be jokių atsiliepimų, o belaukiant jo mačiau jį giriančias youtuberes. Deja, pora kartų pabandžiau ir nebepaliečiau. Greičiausiai dėl formulės, nes nors tušas kiek patankina ir pailgina, bet klampina blakstienas.MAC Superslick Liquid Eye Liner skystą akių pravedimą galiu lengva ranka tituluoti pačiu blogiausiu pravedimu, kokį kadanors naudojau :D Pirkau JAV išparduotuvėje, tad turiu ir įtarimą, kad gali būti koks pasenęs, tačiau jam neturiu pagrindo, nes lyg šiol ten pirkti produktai puikūs. Šis eyelineris siaubingai dvokia tarsi dažų ir spirito mišiniu, yra labai vandeningas, nėra smarkiai juodas. Dengiasi netolygiai, subėga, trinasi. Aplikatorius keistokas ir nėra labai patogus, sunku padažyti be dryžių ir nupiešti dailų pravedimo galiuką.


Į įrašą papuola ir du produktai lūpoms, tik jie čia dėl labai paprastų ir specifinių priežasčių. Pagyras Catrice Volumizing Lip Booster lūpų blizgiui girdėjau jau prieš pora metų ir girdžiu dar ir dabar. Beslampinėjant po parduotuvę ir aš jį nusipirkau. Ot, kad būčiau žinojusi, jog jis šaldo lūpas :D Nepasidomėjau ir nepaskaičiau apie jį plačiau, tad ir naudoti negaliu, nes ant lūpų priemonių su mentoliu negaliu pakęsti ir dėl kvapo ir dėl šaldančio, dilgčiojančio efekto.


Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Finish skysti matiniai lūpų dažai greičiausiai čia atsiduria dėl spalvos, nors man dar kliūna ir keistokas kvapas bei aplikatorius. Žinoma sausina, kiek limpa, bet su tuo galėčiau susitaikyti ir priprasti, jei tik spalva būtų mano. O ši man kiek per persikinė.   


Įtraukiu net tris maskuoklius. Pirmasis, iš Uoga Uoga jau buvo aptartas praeitame įraše, tad galiu tik pasikartoti jog jis man per skystos, per lengvos formulės, atsiskyrinėja, atrodo cakey, mažai maskuoja, ilgai nenudžiūna ir lengvai nusitrina. 


Rimmel Lasting Finish 25h Breathable maskuoklį labai norėjau išbandyti, nes jų maskuoklis beveik tokioje pat tūbelėje tik su mėlynu yra vienas iš mano pačių mėgstamiausių. Šis, deja, man nelabai patiko. Šviesiausia Fair spalva nėra jau tokia ir šviesi, konsistencija klampoka, o išsklaidžius priemonė ant paakių atrodo sausokai, linkusi subėgti.


MAC Matchmaster Concealer maskuoklis yra tas pieštukinis, išsukamas. Nors ir pakankamai kreminis, ne sausas kaip daugelis panašių maskuoklių, bet tiesiog neatlieka savo funkcijos. Atrodytų, kad juo pakankamai paprasta ir patogu užmaskuoti spuogus ar dėmeles, bet jis maskuoja tik lengvai-vidutiniškai. Bet pas mane būna panaudojamas kita paskirtimi, kaip foundation stick, pudra ant viso veido ir atrodo gana gerai.


O paskutinis dalykėlis vėl iš Physicians Formula - Refreshmint Cucumber & Bamboo Eye De-Puffer. Veikia kaip išsukama gaivinanti lazdelė paakiams, tarsi koks dezodorantas. Kvepia skaniu ir lengvu agurku, tačiau sudėtyje yra daug kofeino, o man nuo jo oda pradeda smarkiai dilgčioti, tai šąla tai kaista. Dėl šios priežasties tiesiog neišeina jo naudoti, nors produktas šiaip tikrai fainas.

Primenu, kad dalinuosi savo įspūdžiais ir tikrai žinau, kad kai kuriems šios priemonės yra super geros, bet mes visi skirtingi ir gal kai kurios priemonės man nepatinka būtent tuo, kuo jums patinka. Todėl tiek teigiama tiek neigiama jūsų nuomonė apie šiuos produktus laukiama komentaruose :)
Besame ❤

You May Also Like

2 komentarai (-ų)

 1. Rimmel maskuoklis mėlynoje pakuotėje ir mano mėgstamiausias��
  Pirkau po jūsų įrašo apie pigias, bet geras prekes. O šis straipsnis taip pat buvo labai naudingas �� ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Smagu girdėti, man tas maskuoklis irgi super kasdienai :)

   Panaikinti