Makeup Geek šešėlių apžvalga

by - 19:43


Sveiki sugrįžę į atsinaujinusį puslapį! Tikiuosi nuo šiol bus paprasčiau ir smagiau skaityti, ir jums patiks taip pat kaip ir man :) Grįžtu su nauja apžvalga! Makeup Geek plačiai žinoma kompanija, sužavėjusi kosmetikos mylėtojus pavieniais magnetiniais akių šešėliais. Kompanijos įkūrėja, Marlena Stell, išpopuliarėjo kurdama youtube filmukus, o prieš penkis metus įkūrė Makeup Geek (MUG) kompaniją, kurios pavieniai akių šešėliai buvo draugiška piniginei MAC šešėlių alternatyva. Aš savo pirmuosius Makeup Geek šešėlius įsigijau jau prieš du metus, taip pat nesenai kolekciją dar šiek tiek pasipildžiau, todėl noriu pasidalinti savo tvirta nuomone.


Visuomet Makeup Geek šešėlius laikau su galybe įvairių kitų produktų Z palette magnetinėje paletėje, kad labiausiai naudojamus produktus turėčiau po ranka, vienoje vietoje. Taip pat turiu nedidelę Makeup Geek išleistą šešėlių paletę, kurioje telpa nuo 9 iki 11 šešėlių, kas yra labai patogu kelionėms, tačiau šiems šešėliams laikyti galima naudoti visiškai bet kokią paletę, svarbiausia, kad būtų magnetinė, jog šešėliai laikytųsi.


Šiuo metu turiu 12 MUG šešėlių, 9 iš jų matiniai, 3 blizgūs. Kaip matote, aš esu neutralių spalvų mylėtoja :) Daugelis šešėlių gali atrodyti labai panašūs vieni į kitus, bet pabandysiu paaiškinti visus spalvinius skirtumus. Šioje nuotraukoje šešėlių swatch'ai daryti šepetėliu, vėlesnėse nuotraukose matysite kaip atrodo dengta su pirštais.


Shimma Shimma - įtin šviesi blizgi šampaninė spalva, labai minkšta ir kreminė, puikiai žiūrisi akies kamputyje, dar dažnai naudojama kaip highlighter'is.
In The Spotlight - vienintelis mano turimas foiled tipo šešėlis, metališka blizgi persikinė maišyta su rožinio aukso spalva, puikiai atrodo ant viso voko.
Cosmopolitan - raudono vario, blizgi spalva, nėra labai metališka.
Peach Smoothie - matinė, labai šviesi persikinė spalva. Puikiai tinka į voko raukšlę ar lengvai užfiksuoti šešėlių pagrindą.
Beaches&Cream - matinė spalva, šviesesnė ir rausvesnė už Peach Smoothie, taip pat puikiai tinka šešėlių pagrindo fiksavimui.
Creme Brulee - šviesiai ruda, šilta matinė spalva, įvardinčiau kaip must have perėjimo spalvą ties voko linkiu.
Latte - vidutinio tamsumo šaltesnio tono ruda matinė spalva.
Frappe - vidutinio tamsumo, šiltesnė ir tamsesnė už Latte matinė spalva.
Cocoa Bear - labai šilta matinė tamsiai ruda spalva, turi raudonumo, puikiai dera su visais šiltais šešėliais.
Morocco - ryški matinė plytų spalva, su ryškiu oranžiniu atspalviu.
Bitten - tamsi slyvų spalva, matinė.
Corrupt - tikra juoda, viena iš labiausiai pigmentuotų juodų spalvų iš visų mano turimų šešėlių.
Visi mano turimi MUG šešėliai yra superinės kokybės. Visi, išskyrus juodą spalvą (Corrupt) yra labai labai minkšti, tiesiog kaip sviestas. Corrupt tai vienintelė spalva, kuri yra kieta ir labai šiurkšti, tačiau jos pigmentacija galima sakyti yra ideali, todėl manau, kad tas šiurštumas yra dėl pačios formulės, greičiausiai kitaip nepavyko išgauti tokios intensyvios juodos spalvos.

Visi šie šešėliai yra labai birūs, blizgūs dar ne taip, tačiau matiniai tiesiog siaubingai byra. Užtenka vos vieną kartą paimti šešėlį šepetėliu ir visa paletė jau būna pilna smulkių šešėlio dalelių, tačiau nukratant perteklių nuo šepetėlio ir dengiant ant akių byrėjimo problemos praktiškai nebebūna, todėl šis žingsnis labai svarbus.

Visi labai greitai ir lengvai pasiskirsto ant akių vokų, tikrai reikia nedaug blendinti. Vienintelė spalva, su kuria kartais būna sunkiau, yra slyvinė, Bitten spalva. Ji kartais dengiasi šiek tiek netolygiai ir ją yra kiek sunkiau išsklaidyti. Su šešėlių pagrindu laikosi tikrai puikiai, be pagrindo, manau subėgs, kaip ir dauguma šešėlių.Kiekvienas šešėlis būna supakuotas į kartoninius vokelius, kuriuos puošia Makeup Geek logotipas ir žaismingos geometrijos. Kas be ko, ant kiekvieno šešėlio dugno yra lipdukas, nusakantis šešėlio pavadinimą ir kitas detales. Vieno šešėlio svoris 1,8g. Palyginimui MAC 1,3g, Zoeva 1,5g, Morphe 1,6g. Šešėliai pagaminti JAV.

MUG šešėlių kaina oficialioje makeupgeek svetainėje 6 doleriai. Europoje, juos galime atsisiųsti iš beautybay svetainės, kurioje šių šešėlių kaina 7,10 euro. Pas mus, Lietuvoje, vieno MAC šešėlio kaina ~18 eurų, tad MUG šešėlių kaina kur kas žemesnė.


Visi šešėliai sudėti į tokius pačius vokelius, spalvą nusako tik per iškirpimą matomas šešėlio dugnas, jų sudėtis taip pat parašyta bendrai. Tiesa, manau pasitikslinti kiekvieno atskiro šešėlio sudėtį galima oficialioje makeupgeek svetainėje. Kalbant apie sudėtį, daug esu girdėjusi, kad jų šešėlių sudėtis tikrai gera. Bet ką reiškia tas tikrai gera? Na, daug kas teigia, kad šiuose šešėliuose nėra pigiosios šešėlių medžiagos, talko, tačiau jis tikrai yra, tik žemiau ingredientų sąraše nei įprasta :) . Pirmasis ingredientas, standartinė šešėlių medžiaga, mica, lietuviškai įvardijama kaip žėrutis. Toliau po PTFE užrašu slepiasi tokia medžiaga, kaip teflonas, kuri nėra labai draugiška, bet pavojinga tik aukštoje temperatūroje. Teflono turintis blakstienų tušas man alergizavo akis, nuo šių šešėlių problemos nėra, bet neščioms moterims ir vaikams patartina jo vengti. Toliau seka keturi nekenksmingi minkštikliai ir rišikliai, silikonas, nekensmingas absorbentas, toliau polietilenas, dėl kurio labai nedžiūgauju. Toliau kenksmingas konservantas - fenoksiatanolis. Vėliau seka įvairūs absorbentai, rišikliai, talkas, silikonai. dažikliai. Na, sudėties tikrai nepavadinčiau labai gera, kaip tik, sakyčiau, jeigu jus domina natūralesnė, mažiau kenksminga kosmetika, šiuos šešėlius siūlyčiau apeiti.Makeup Geek šešėliai puikus sprendimas tam, kam reikia konkrečių spalvų, tada paprastai galima susikrauti sau paletę, kurios visos spalvos bus naudojamos. Taip pat su nedidele palete labai patogu keliauti. Kainos ir kokybės santykis tikrai geras, nes MUG yra vieni iš kokybiškiausių šešėlių. Jei dar nebandėte, siūlyčiau įsigyti nors keletą, jei tik nesate prieš neįtin nekaltą sudėtį.


Besame 

You May Also Like

0 komentarai (-ų)